Če vas zanimajo dodatne informacije, nam pišite na:
info@edh.si oziroma nas pokličite na:

 

Katja Gale (PA)
katja.g@edh.si
040 622 225

Rok Blatnik (PA)
rok.b@edh.si
031 568 049

Andreja Rebič
andreja.r@edh.si
040 828 577

Miha Uršič
miha.u@edh.si
040 756 065

Boštjan Kopinšek
bostjan.k@edh.si
040 828 577

Jana Stankić
jana.s@edh.si
040 828 577

Gabrijela Petrovčič
gabrijela.p@edh.si
040 292 094

Alain Vilman
alain.v@edh.si
040 756 065

Urban Oman
urban.o@edh.si
040 292 094

Kaja Kolenc
kaja.k@edh.si
040 828 577

Monika Vešligaj
pisarna@edh.si
040 756 065

Anja Zupanec
anja.z@edh.si
040 828 577

Maja Obrstar
tajnistvo@edh.si
040 249 622

 

EDH, arhitekturno projektiranje, d.o.o.
Šmartinska cest 130
1000 Ljubljana